تور چین |ویزای چین -قیمت مناسب ، ارزان ،با کیفیت
هر آنچه که برای مسافرت به چین لازم دارید

  

خیابان Qinghefangمرفه ترین مکان در Hangzhou از زمان باستان بوده است ومیتواند از دیدنی های هانگزو باشد این خیابان در جنوب هانگزو با تنها چند صد متر دورتر از غرب دریاچه به مساحت 13 هکتار با طول حدود 460 متر است.
خرید  وفروش در خیابان Qinghefang بافرهنگ چای، دارو، غذا و انواع مغازه با  قدمت صد ساله و اصطبل های کوچک به طور کامل تجسم شیوه زندگی و عادات مردم در هانگزو قدیمی است .

ققنوس مسجد یا مسجد Fenghuang، از جاذبه های هانگزو در جاده ZHONGSHAN شهر هانگزو ، استان ژجیانگ واقع شده است. این  مکان مقدس یکی از چهار مسجد بزرگ چین باستان  (سه تای دیگر از مسجد Xianhe در Yangzhou، Qingjing مسجد در QUANZHOU و Huaisheng مسجد در گوانگژو) است. که آن را تبدیل به یکی از دیدنیهای هانگزو،  کرده است و  از شهرت بالایی در میان کشور های عربی بر خوردار  است.
با توجه به ظاهر مشابه آن با ققنوس،  به این نام مشهور شده است. این مسجد دارای سابقه ای طولانی است. و در سلسله تانگ (618-907) ساخته شد و جندبن بار ویران شده ولی دوباره باز سازی شده است.
 

 Leifeng درساحل جنوب شرقی دریاچه غربی واقع شده است و از دیدنیهای شهر هانگزو محسوب میشود.در سال 997ساخته شده است که بقایای آن باقی مانده است بتکده اصلی ویران شده است با پله برقی، آسانسور، میتوان به مکان بتکده کاملا جدید رفت،یکی از نقاط زیبا در شب است که منظره زیبا در دریاچه غربی دارد.
 


بهترین زمان برای سفر به هانگزو مارس تا اکتبر است، به خصوص بهار از ماه مارس تا ماه مه است. دریاچه غربی  که از دیدنیهای هانگزو است در فصل بهار زیبا ترین لحظهها را دارد. بهار در Hangzhou (مارس تا ماه مه) خواهد بود زمان سفر طلایی است. اما آب و هوای متغیر در این فصل  مراقب روزهای بارانی  باشید شکوفه های رنگارنگ کنار دریاچه غربی حال وهوای شما را تغییر میدهدولذت سفر را دو چندان میکندچیدن چای بهاره در باغهای چای سبز با هوای تازه و بوی چای به شما اجازه خواهد داد تا مشکلات  زندگی روزمره را فراموش کنید
در Hangzhou تابستان (ژوئن تا آگوست) یکی دیگر از فصلهای گردشگری داغ است که  صحنه های زیبای  مختلف نسبت به فصل بهار دارد.  این فصل هم بارانی  است.اما زمان آن کوتاه است.،
 


مجموعه داروسازی سنتی Hu Qingyu  در پای تپه Wushan در شهر زیبا  Hangzhou است که تنها مرکز در سطح حرفه ای در چین است.
در این مجموعه یک گروه از ساختمان های قدیمی از هو چینگ یو تانگ و کارخانه سنتی دارویی،ارائه موزه  به بازدید کنندگان با یک سبک معماری قدیمی علاوه بر گنجینه علم سنتی پزشکی در چین میباشد.موزه، باپوشش بیش از 4000 متر مربع از مساحت ساختمان، متشکل از پنج بخش است: سالن نمایشگاه، سالن آماده سازی طب کار کتابچه راهنمای کاربر، درمانگاه سلامت، بخش فروش و یک رستوران از رژیم های غذایی دارویی.در درمانگاه بهداشت و درمان مراقبت  چینی سنتی در موزه، پزشکان معروف با دستاوردهای منحصر به فرد خدمات بهداشتی به بازدید کنندگان ارائه می کنند.


 


بتکده شش هارمونی PagodaLocated در تپه Yuelun، به سمت جنوب غرب دریاچه در شهر هانگزو قرار دارد. امروز به عنوان یک یادگار مهم ملی و فرهنگی،در چین محسوب میشود. برای اولین بار در سال 970 برای سرکوب tidewaters ساخته شد. امروز، آجر و چوب ساختار شش هارمونی  تا حد زیادی دست نخورده باقی مانده است.در بتکده بیش از دو صد از حجاری آجر، که از ویژگی های طیف گسترده ای از نقوش، از جمله نیلوفر آبی، ققنوس، طاووس، طوطی، شیر  و غیره وجود دارد. این حجاری آجر اثبات مواد نادر از معماری چین باستان است.

 

معبد لینگین یکی از ده معبد معروف  صومعه های بودایی باستانی در چین است. که در هانگزو قرار دارد. معبد لینگین در شمال غرب غرب دریاچه، Lingyinاست معبد موجود در طول قرن19 بازسازی شد. معبد لینگین  در سال 483 قبل از میلاد بنا شده است. در سالن معبد، مجسمه Sakyamuni است. از 24 قطعه از چوب کافور حک شده با 33.6 متر ارتفاع، میباشد.معبددرمحاصره قله های با شکوه و  درختان کهن،است که واقعا یک جاذبه توریستی است که می تواند به شما مکان های جذاب از منابع تاریخی، آثار فرهنگی و همچنین  مناظر طبیعی با جنگل ها، گل ها، چشمه ها، و غیره را در کنار هم به شما ارائه دهد

اين شهر داراي بهترین پارچه هاي اطلسي ابريشمي است و عالیترین مركز براي خريد پارچه و لباسهای  ابريشمي است، بازار ابريشم اين شهر  در تقاطع خيابانهاي فنگ شي و تيوچانگ  قرار دارد
چاي لانگ جينگ  يا چاي خوب اژدها نيز يكي از كالاهاي خوب اين شهر است كه داراي تاريخ قديمي است و براي سلامتي بسيار مفيد است.
از مراكز خريد تاريخي اين شهر مي توان خيابان شينگ هفانگ  را نام برد كه شما با قدم زدن و تماشاي ساختمانهاي قديمي آن مي توانيد صنايع دستي خوبي خريداري نماييد.
از ديگر مراكز خريد اين شهر مي توان خيابان يان آن ، خيابان ولين  ، بازار شب و بازار پوشاك سي جي شينگ را نام برد.
از محصولات مهم هانگزو مي توان ابريشم چين ، چاي و نشاسته نيلوفر آبي را نام برد.

 شهر هانگزو از زیباترین شهرهای چین دیدنیهای فراوانی دارداز جمله رودخانه شيان تانگ  كه بزرگترین رود ایالت ژجيانگ است.
بركه ماهي هاي قرمزكه دریاچه ای بسیار زیبا با ماهی های زیباواقع در پارک گلها  واقع شده است.
شش هارمونی بتکده كه پاگودا يا همان بتكده اي بسیار زیبا واقع در جنوب درياچه غربي  که در دوران امپراتوری سلسله سونگ  ساخته شده است.
درياچه غربي كه دریاچه زیبا و بسیار مشهور هانگزو با مساحتی بالغ بر ۶ کیلومتر مربع است.
ووزن كه شهری شناور و بسیار زیبا با قدمتی ۲۰۰۰ ساله است و بندر حمل و نقل دریایی و مرکز اقتصادی چین مي باشد.
موزه ملی ابریشم چین واقع در ساحل جنوبی درياچه غربي  از نقاط گپردشگری شهر هانگزو است
گراند كانال كه طولانی ترین کانال آب دست ساز به طول ۱۷۶۴ کیلومتراست.
گوشان يا هيل انفرادي كه مکانی بسیار زیبا و محل زندگی لين بو  ، زاهد و شاعر بزرگ چین است.
باغ گیاه شناسی  كه باغ بسیار زیبای هانگزو با انواع متنوع گلهای زیبا و کمیاب مي باشد.
چشمه هوپااو  كه چشمه ای زیبا در منطقه ای بسیار دیدنی با آبی معروف و نوشیدنی است.
معبد لينگ يين كه یکی از معروفترین معابد بودایی در چین است که در سال ۱۹۶۱ در فهرست آثار باستانی جهان ثبت گردید.

آرامگاه جنرال كه آرامگاه یکی از مشهورترین و بزرگترین فرماندهان نظامی چین است که در قرن ۱۲ ساخته شده و در سال ۱۷۱۵ بازسازی گردید.
موزه ملي چاي كه تنها موزه چای در چین است و دیواري به دور آن نبوده و با پوشش گیاهی محصور شده است.
درياچه شيان دااو  كه دریاچه ای بسیار زیبا است که در سال ۱۹۵۹ احداث شد.


شهر هانگزو، مرکز ایالت ژجیانگ  مرکز سیاسی، اقتصادی و فرهنگی این ایالت می باشد. این شهر که واقع در ١٨٠ کیلومتری شانگهای در کنار رود کیانتانگ و دلتای یانگتز قرار دارد، به دلیل طبیعت و موقعیت زیبا و مشهورش و همچنین آب و هوای معتدل و چهار فصلش، یکی از شهرهای مهم و توریستی کشور چین می باشد 
هانگزو یکی از زیباترین شهرهای چین است. دختران چینی آرزو دارند شوهری از اهالی هانگزو نصیبشان شود، چون معتقدند در این شهر زن‌ها فرمان می‌رانند و مردها اطاعت می‌کنند.
که زیباترین دریاچه های چین را در هانگزو می‌بینیم. درختانی که در نزدیکی دریاچه ها قرار دارند با نورافکن در شب روشن می‌شوند. چینی‌ها برای این‌که منظر درخت را با کابل‌های برق زشت نکنند از محافظ‌هایی استفاده کرده‌اند که شبیه به پیچک است و کابل‌ها را از درون آن‌ها عبور داده‌اند.
هانگزو پایتخت سلسله‌ی «سونگ» بوده. امروزه یکی از جذابیت‌های هانگزو، به خاطر شهرکی است که نمایش سلسله‌ی سونگ در آن اجرا می‌شود.انواع بازی‌ها و تفریحات را در همان محل برگزاری نمایش سلسله‌ی سونگ می‌توان تجربه کرد.چای سبز سوغات هانگزو و بامبو اساس صنعت این شهر است.

 

 

صفحه قبل 1 صفحه بعد

درباره وبلاگ


تمام اطلاعات لازم جهت تور چین |تور پکن| تور گوانجو |تور شانگهای| تور هانگزو |ویزا| بلیط |هتل |قیمت |خرید را در این سایت تخصصی تور نمایشگاهی چین بیابید
آخرین مطالب

نويسندگانخبرنامه وب سایت:

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 412
بازدید دیروز : 668
بازدید هفته : 3280
بازدید ماه : 16744
بازدید کل : 423680
تعداد مطالب : 872
تعداد نظرات : 0
تعداد آنلاین : 3